شرکت دانش بنیان مبتکر بتن سورین

 

 

امروزه استفاده از نما های پیچیده  و تکرار نشونده همچون نماهای پارامتریک مورد توجع طراحات و معماری مختلفی در جهان قرار گرفته است. معماران برجسته ای همچون  زاحا حدید، سانتا کالاتراوا، پاتریک شوماخر و فرانک گری از این دسته معماران به حساب می آیند که علاقه مندی در طراحی های آنها به استفاده از نماهای پارامتریک دیده می شود  و برای اجرای طرح های آنهای از متریال های مختلفی همچون آلومنیوم ، استیل ، جی اف آر سی و حتی فایبر گلاس استفاده شده است.  استفاده از طرح ها و نما های پارامتریک اخیر مورد توجه معماران و طراحان ایرانی نیز قرار گرفته است که می تواند انقلابی در طراحی های نما سازه ها و ساختمان ها باشد .  از همین رو شرکت مبتکر بتن سورین با افتخار بعنوان مجری و تولید کننده المان های نما های پارامتریک آمادگی خود را جهت همکاری با معماران و کارفرمایان اعلام می دارد.

 

 louver twisted aluminium

 

 

لوور آلومینیم تویست شده

استادیوم تنیس ایرانمال

لوور تویست

 

طراحی و ساخت لوور های آلومینیومی صاف یا تویست شده :

 

استفاده از لوور های آلومینیومی تویست شده یا ساف در ساختن یک نمای پارامتریک  بعنوان یکی از بهترین ایده ها شناخته می شود. شرکتسورین با افتخار آمادگی خود را جهت  طراحی ، ساخت و نصب نما پارامتریک ساخته شده با  لوور آلومینیمی تویست شده یا ساده اعلام می دارد. 

 

لازم به ذکر است که شرکت سورین در نمای استادیوم تنیس ایرانمال که  از لوور های آلومنیومی صاف و تویست شده  بعنوان تولید کننده قطعات اتصالات تویست به تویست و همچنین کلمپ های آن حضور داشته است و بعلاوه بعنوان مجری  نمای استادیوم تنیس فعالیت نموده است.

 

 در ساخت لوور های آلومینیومی  تویست شده و ساده از گرید خاصی از آلومینیوم منعطف استفاده شده است که با استفاده از عملیات حرارتی مستغرق در سیال و با استفاده از نیرو های مکانیکی  عملیات تویست  آلومینیوم انجام گرفته است  .

 

 

نما پارامتریک آلومینیمی

 

 

 

 

طراحی و ساخت  ورق های پانچ  فلزی پارامتریک:

 

استفاده از نما های مدرن امروزه مورد استقبال طراحان و معماران قرار گرفته است. نما پارامتریک  با استفاده از ورق ها فلزی یکی ازروش های مرقون به صرفه جهت ساخت نماهای پارامتریک می باشد. شرکت سورین مفتخر است که در ساخت این نماها با طراحان مطرح کشور در  حال حاضر همکاری گسترده ای در خصوص تولید و نصب این نما ها داشته باشد. 

 

استفاده از ورق های استیل و یا ورق آهنی با توجه به اینکه از استحکام و طول عمر بالایی برخوردار هستند و بعلاوه نحو اتصال آنها به سازه ی اصلی بسیار آسان می باشد و همچنین یکی از روش های مرقون به صرفه شناخته می شود یکی از گزینه های مناسب جهت  استفاده در نما  می باشد که این امر شامل نما های پارامتریک نیز می باشد. 

 

استفاده از عملیات برش دقیق و همچنین نورد (سرد و گرم) در عین دارا بودن ظرافت بالا باعث خلق محصولی ماندکار و زیبا در نما ساختمان  می شود.

 

 نما استیل

 

 

 نما فلزی پانچ

 

 

 

 

 

ساخت و طراحی تیر های  سه بعدی:

 

 

 طراحی و ساخت تیر های  سه بعدی خمیده پارامتریک یکی دیگر از توانمندی های شرکت سورین بعنوان تولید کننده نما های پارامتریک می باشد. 

 

 

 

نما پارامتریک

 

 

 

 

 

 

 

 

نما پارامتریک در ایران

 

نما پارامتریک استادیوم تنیس ایرانمال

 

 

 

 

2.75 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 2.75 (2 Votes)