شرکت دانش بنیان مبتکر بتن سورین

 

الیکن، نمادی کم نظیر از حس توامان استحکام و زیبایی

litracon2---copy.jpg

بتن شفاف، لیتراکن

بتن شفاف

در ادبیات معماران، در سال های اخیر، همواره نام لیتراکن تداعی کننده بتن شفاف در ذهن آن ها بوده است. در واقع بتن شفاف حاصل ایده ای خلاقانه از معماری مجارستانی بود که در سال 2007 به تولید انبوه رسید و وارد بازارهای اروپا و آمریکا شد. در سال های اخیر و با گسترش شهرت لیتراکن در میان معماران و طراحان داخلی، بتن شفاف در کشورهای حوزه ی خلیج فارس نیز طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. به نحوی که بنابر ادعای شرکت لیتراکن در دو سال های اخیر ده ها پروژه توسط معماران مطرح دنیا در کشورهایی نظیر امارات، کویت و قطر به سرانجام رسیده است.
بتن شفاف نمادی کم نظیر از حس توامان استحکام و زیباییست. از همین رو بتن شفاف در صنعت ساختمان در زمزه ی محصولات لوکس قرار می گیرد و بهترین انتخاب برای معماران و طراحان پروژه های لوکس، شاخص و نمادهای شهری می باشد.

بتن شفاف، ایلیکن

بتن شفاف

واحد تحقیق و توسعه شرکت مبتکر بتن سورین در سال 1392 موفق شد با اصلاحات اساسی ساختار بتن شفاف تولید شده توسط شرکت لیتراکن و همزمان با شرکت ایتالیایی Italycment Group در سال 2013 به محصولی کاملا دانش بنیان دست پیدا کند و در سایه ی لطف الهی، هم اکنون با راه اندازی خط تولید انبوه و کسب تاییده ها و مجوزهای لازم از مراکز ذی صلاح همچون مرکز تحقیقات راه مسکن و ساختمان بتن شفاف تولید شده در این کارخانه با نام تجاری Illicon در دسترس معماران و طراحان داخلی قرار گرفته است.
ایلیکن محصولی لوکس با قابلیت به کارگیری در نما، پارتیشن و کف و سقف کاذب در پروژه های شاخص معماری می باشد.
litracon66.jpg

گواهی نامه های فنی و تاییدیه ها